O NAS

       3D Letters jest firmą działającą w branży reklamowej, jako producent reklam świetlnych. Specjalizujemy się w wytwarzaniu liter przestrzennych podświetlanych od wewnątrz systemem diodowym Led.

Posiadamy długoletnie doświadczenie w produkcji znaków przestrzennych opartych na różnych systemach. Wąska specjalizacja  pozwala nam na uzyskanie bardzo wysokiej jakości wytwarzanych reklam, dających klientowi poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy.

Ukierunkowanie produkcji na litery przestrzenne pozwoliło zoptymalizować koszty produkcji, które w znaczacy sposób  przekładają się na niskie ceny wytwarzanych reklam.

Firma 3D letters współpracuje z wieloma firmami reklamowymi na terenie Polski i Europy jako podwykonawca liter przestrzennych dzięki własnie naszej wąskiej specjalizacji i konkurencyjnym cenom.

         Co nas wyróżnia? Robimy to co umiemy najlepiej, nie jesteśmy potentatem, nie zatrudniamy 100 osób, staramy się aby nasz klient zawsze był zadowolony i zawsze do nas z przyjemnością wracał po następne litery przestrzenne. 

 

Aktualności

Nowość

  Firma 3D Letters jako pierwsi w Polsce stosoujemy do trudnych temperaturowo warunków ekspozycji liter, jako zabezpieczenie przed przegrzaniem modułów led specjalne czujniki temperatury, które zadbają o prawidłowe warunki pracy...

Czytaj więcej
Copyright © 2016 3dletters.pl